Z czego zrezygnować aby poprawić urodę

Nasz styl życia, nawyki oraz codzienne czynności mają ogromny wpływ zarówno na sze zdrowie jak i na wygląd. To co robimy dziś, najlepiej widoczne będzie za parę lat i na starość. Jeśli więc chcemy zachować urodę na jak najdłuższy czas, zastanowić musimy się nad naszym stylem życia.

Przede wszystkim zrezygnować należy z wszelkiego rodzaju używek. Regularne

spożywanie dużych ilości kawy, mocnej herbaty oraz alkoholu a także nawet bierne palenie papierosów prowadzi do wyniszczenia naszego organizmu, skóry oraz cery. Zwrócić trzeba uwagę na swój jadłospis. Powinien być on bogaty w duże ilości owoców, warzyw i czystej wody. Unikać należy jedzenia w biegu oraz w różnego typu barach i fast foodach. Takie jedzenie może jest i obecnie modne ale z pewnością niezdrowe.

Aby poprawić wygląd skóry, nie powinno się uczęszczać do solarium. Opalenizna jest trendy, ale jedynie ta naturalna i w rozsądnej ilości. Wizyty w solarium powodują zbyt duże promieniowanie UV, któro przyśpiesza proces starzenia się skóry, wysusza ją i pozbawia urody.

Stosowanie kosmetyków odgrywa również istotną rolę. Najpierw należy dobrze poznać swoją skórę i jej typ urody a następnie dobierać do niej wyłącznie te kosmetyki, które tak na prawdę są niezbędne i pożyteczne. Używanie ich w zbyt dużej ilości postarza nas oraz dodaje nienaturalny wygląd.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.